В описании и в названии указано, что перчатки другой фирмы. Внимательно читайте в дальнейшем.
Ольга С.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Владимир Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Микола М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар якісний, дякую продавцям
Антон Є.
Погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляв комплект термобілизни Colambia зимовий. Разом з комплектом мали йти перчатки та термошкарпетки. Приїхало без них, добре що накладний платіж, перевірив та відмовився. Але це не все. Якби тільки шкарпетки та носки то ще півбіди, може і забрав би, але головна проблема термобілизна підробна. В мене вже є такий самий комплект, купував торік за приблизну таку саму ціну, навіть дешевше. Так от на ньому є мікрофліс як і має бути на всій термобілизні зимовій такого типу(не професійна для спорту, а побутова). А на цій нічого немає, просто тоненька тканина синтетична. Таку вдягнеш, хіба сконаєш від холоду.
Антон
Про тканину та фліс помилився. А от з акцією такі обианули.
Коментар продавця
Нам очень жаль, что вы не внимательно читали описание, там в начале указано, что цена идет за кофту и штаны! Желаем Вам удачных покупок!
Ігор К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дар'я Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Юлія Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Легко и быстро подобрали размер, отлично подошёл моему крупногабаритеому мужу! Очень благодарна за помощь, все как в описании! ПРОДАВЦУ РЕСПЕКТ!!!!
Дишманские рукавички,а думал коламбия...
В описании и в названии указано, что перчатки другой фирмы. Внимательно читайте в дальнейшем.
Товар якісний, дякую продавцям
Замовляв комплект термобілизни Colambia зимовий. Разом з комплектом мали йти перчатки та термошкарпетки. Приїхало без них, добре що накладний платіж, перевірив та відмовився. Але це не все. Якби тільки шкарпетки та носки то ще півбіди, може і забрав би, але головна проблема термобілизна підробна. В мене вже є такий самий комплект, купував торік за приблизну таку саму ціну, навіть дешевше. Так от на ньому є мікрофліс як і має бути на всій термобілизні зимовій такого типу(не професійна для спорту, а побутова). А на цій нічого немає, просто тоненька тканина синтетична. Таку вдягнеш, хіба сконаєш від холоду.
Про тканину та фліс помилився. А от з акцією такі обианули.
Нам очень жаль, что вы не внимательно читали описание, там в начале указано, что цена идет за кофту и штаны! Желаем Вам удачных покупок!
Легко и быстро подобрали размер, отлично подошёл моему крупногабаритеому мужу! Очень благодарна за помощь, все как в описании! ПРОДАВЦУ РЕСПЕКТ!!!!