Пришлось через администрацию поторопить продавца, а так качество отменное
Елена Л.
Плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
За добу після замовлення не зв’язались. Трубку не беруть….
Николай С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олександр К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Надія І.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Евгений П.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сделал заказ,не отвечают! Не организовано!Не рекомендую
Виктория Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Николай К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Віктор К.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
У продавця написано що відправка в день замовлення. Замовлення розвантаження плитоноски зробив 06.09 в 21:27, відразу оплатив через ПромОплату. 07.09 продавець без дзвінка зробив накладну Нової пошти, але товар в пошту не передав. 08.09 я намагався зв'язатись з продавцем, уточнити статус замовлення. Продавець на дзвінки не відповідав і не передзвонював. В другій половині дня 08.09 подав скаргу через prom.ua. Товар було відправлено 09.09 з Чернівців, а не з Чернігова, тобто дорога також заняла більше часу. Продавець так і не вийшов на зв'язок ні по телефону ні через повідомлення. Сам товар прийшов той що замовляв, тому загальна оцінка посередня, якість обслуговування незадовільна взагалі.
Пришлось через администрацию поторопить продавца, а так качество отменное
За добу після замовлення не зв’язались. Трубку не беруть….
Сделал заказ,не отвечают! Не организовано!Не рекомендую
У продавця написано що відправка в день замовлення. Замовлення розвантаження плитоноски зробив 06.09 в 21:27, відразу оплатив через ПромОплату. 07.09 продавець без дзвінка зробив накладну Нової пошти, але товар в пошту не передав. 08.09 я намагався зв'язатись з продавцем, уточнити статус замовлення. Продавець на дзвінки не відповідав і не передзвонював. В другій половині дня 08.09 подав скаргу через prom.ua. Товар було відправлено 09.09 з Чернівців, а не з Чернігова, тобто дорога також заняла більше часу. Продавець так і не вийшов на зв'язок ні по телефону ні через повідомлення. Сам товар прийшов той що замовляв, тому загальна оцінка посередня, якість обслуговування незадовільна взагалі.