Рекомендую! Продавець швидко зв'язався, багато що мені підказав, підібрав правильний розмір, ввічливий і приємний у спілкуванні. Товар якісний, в подарунок ішли шкарпетки. Замовлення відправили швидко, прийшло через день. Покупкою задоволена на всі 100!
Олег С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Макс
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Микола Галушка
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Моріанна
Обслуговуванія гарне А термобілизна гавно
Юлия К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ввічливо відповіли на всі питання. Підібрали все ідеально. А головне чоловік задоволений якістю і відповідністю терморегуляції з описом товару. Дуже дякуємо за товар.
Рекомендую! Продавець швидко зв'язався, багато що мені підказав, підібрав правильний розмір, ввічливий і приємний у спілкуванні. Товар якісний, в подарунок ішли шкарпетки. Замовлення відправили швидко, прийшло через день. Покупкою задоволена на всі 100!
Обслуговуванія гарне А термобілизна гавно
Ввічливо відповіли на всі питання.
Підібрали все ідеально. А головне чоловік задоволений якістю і відповідністю терморегуляції з описом товару. Дуже дякуємо за товар.
Розмiрну сiтку ,будь-ласка.
термобілизна є, шкарпетки в подарунок відсутні